A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal tájékoztatása szerint az átállás a belépés módját érinti, a rendszer működése nem változik.
Azoknak az állattartóknak, tenyészeteknek és ügyintézőknek, akik rendszeresen használnak ENAR-szolgáltatásokat, célszerű még a nyár folyamán ellenőrizniük jogosultságaikat.
A szükséges adatmódosítások és hozzáférési kérelmek benyújtását érdemes időben elindítani, hogy az átállás után is zavartalan maradjon az ügyintézés – javasolja a Nébih.




























